Infolinka: +420 604 200 006

Vize & mise

"Vize společnosti HOTEL TIME, a.s. je stát se v evropském regionu významným dodavatelem kvalitních a moderních on-line softwarových řešení v oblasti hotelnictví a gastronomie s důrazem na jednoduché uživatelské rozhraní a kvalitní zákaznický servis. Součástí naší mise je především vytvoření dlouhodobých a pevných vztahů s našimi zákazníky. Jsem velmi rád, že se nám toto poslání daří plnit a významný podíl našich zákazníků je založen na doporučení a spokojenosti našich stávajících zákazníků."

Jan Hejný - CEO
 

Společnost HOTEL TIME a.s. byla založena v roce 2002. Od svého vzniku vyvíjí a provozuje nejmodernější online aplikace pro správu, provoz a rezervace zařízení. Za tu dobu jsme si vybudovali silnou pozici na tuzemském trhu, nově jsme úspěšně vstoupili i na zahraniční trhy a to zejména na trh Velké Británie a Německa.

Jsme česká firma a vyvíjíme si vlastní produkty. Ve vývoji systému neustále pokračujeme, lépe tak dokážeme reagovat na nové technologie, postupy, potřeby uživatelů a v neposlední řadě na změny v legislativě ČR.

Aktivně vyhledáváme nové příležitosti k zlepšení a optimalizaci systémů. Stejně tak se soustředíme na strategická propojení našich systémů s klíčovými partnery, abychom nabídli zákazníkům nové obchodní a prodejní příležitosti.>

Kontakt

HOTELTIME a.s.
Vinohradská 1899/112
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Infolinka: +420 604 200 006
E-mail: info@hoteltime.cz

Ukázka systému