Infolinka: +420 604 200 006

Obousměrné napojení na OTA

Prodej na všech portálech

Díky automatizovanému napojení budete schopni prodávat celou volnou kapacitu nebo libovolnou část na každém z portálů OTA.

Systém sám hlídá dostupnou kapacitu a automaticky ji distribuuje do všech prodejních kanálů. V případě uskutečnění rezervace přes portály nebo na recepci hotelu systém dostupnou kapacitu automaticky přepočítá a její hodnotu sám také aktualizuje na všech kanálech.

Víc prodejních možností

Automatizované napojení na prodejní portály umožňuje efektivně spravovat nabídku volných kapacit Vašeho hotelu.

Ušetříte čas správou nabídky na jednotlivých portálech a významně rozšíříte počet prodejních kanálů. Docílíte tak sjednocení nabídky a získáte 100% kontrolu nad publikovanými cenami. Zároveň budete schopni pružně reagovat na aktuální poptávku.

Jednoduchá úprava cen

Jednoduché ovládání a správa cen umožňuje flexibilně reagovat na vývoj poptávky.

Úpravy lze provést jednoduchou změnou v ceníkách systému, který následně provede aktualizace. Stejně tak lze v případě potřeby uzavřít prodej volných kapacit na určité období nebo naopak kapacity navýšit. Díky příjemnému uživatelskému rozhraní systému je úprava snadná a rychlá.


Porovnání cen konkurence

Jednoduchý a přehledný nástroj k porovnání cen vybraných konkurentů v okolí Vám pomůže správně stanovit prodejní cenu služeb a získat tak vyšší obsazenost a tržby.

GDS

Nabízíme také možnost automatizovaného napojení na GDS kanály, které umožňují efektivně rezervovat kapacity pro korporátní klientelu.

Řízená distribuce

Můžete si sami rozhodnout, kde budete nabízet poslední volné kapacity. Ponechte si poslední volné pokoje k prodeji pouze přes Vaše webové stránky a ušetřete vyplacené provize agentům.

Sociální sítě

Umožněte hostům provádět rezervace přes sociání sítě. Náš online formulář přímo na stránkách Facebooku umožní udělat plnohodnotnou rezervaci bez nutnosti placení provize.

>

Kontakt

HOTELTIME a.s.
Vinohradská 1899/112
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Infolinka: +420 604 200 006
E-mail: info@hoteltime.cz

Ukázka systému