Infolinka: +420 604 200 006

Profesionální reporting

Komplexní reporty

Systém disponuje pestrou paletou reportů pro hotely stejně tak pro hotelové řetězce.

Statistiky a přehledy byly vyvinuty na základě reálných potřeb ubytovacích zařízení. Nechybí knihy hostů, přehledy pro cizineckou policii nebo přehled stravování. Stejně tak systém disponuje pokročilejšími reporty jako jsou forecasty, analýzy obsazenosti, report DPH či aktuální stavy neuhrazených účtů.

Vlastní segmentace hostů

Systém umožňuje vytvoření vlastních segmentů, které opravdu sledujete a jsou klíčové pro Vaše podnikání.

Variabilní nastavení segmentace každého hotelu umožní lépe analyzovat zdroje tržeb a bonitu jednotlivých segmentů. Vytvoříte si tak vlastní segmenty, které potřebujete v reportech sledovat. Nastavením systému dále můžete docílit povinného vyplňování údajů u rezervací pro všechny uživatele.

Dostupnost odkudkoliv

K potřebným informacím máte přístup odkudkoliv a kdykoliv. S neomezenou historií dat.

Díky cloudovému řešení všech našich systémů máte data hned k dispozici přímo v systému. Budete mít okamžitý přehled o vývoji tržeb, obsazenosti za libovolné časové období nebo detailním přehledu uskutečněných tržeb hostů.


Email reporting

Komplexní report Vám můžeme zasílat denně přímo na email, což ještě zjednoduší přístup k důležitým informacím o výkonnosti a obsazenosti hotelu.

Forecast tržeb

Oceníte náhled předpokládaných tržeb do budoucna hned z několika úhlů jako jsou segmenty, typy hostů, rezervující i prodejci.

Provizní report

Systém automaticky vypočítává provize z rezervací podle partnerů a poskytuje také detailní rozpis jednotlivých rezervací tak, aby bylo možné interně v systému odlišit již vyplacené provize.

Denní uzávěrky

Určíte si sami, kdy systém provede automatickou denní uzávěrku. Nastavení systému umožní také volbu pro automatické mazání nedojezdů nebo opcí.

>

Kontakt

HOTELTIME a.s.
Vinohradská 1899/112
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Infolinka: +420 604 200 006
E-mail: info@hoteltime.cz

Ukázka systému